Dolní zavětrování je doplněním horního zavětrování a slouží k zakrytí bočního okraje střechy. Používá se v případě, kdy přesah střechy přesahuje 10 cm, a pomáhá chránit palubku nebo boční nosník střechy. Více
Dolní závětrování je doplněním horního závětrování a používá se v případě, kdy je boční okraj střechy širší než 10 cm.
Montuje se pod horní závětrování a jeho úkolem je zakrýt palubku nebo boční nosník střechy, čímž zajišťuje čisté zakončení a ochranu konstrukce.
Dolní závětrování chrání boční hranu střechy před větrem, deštěm a zafoukáváním nečistot a zároveň přispívá k jednotnému a profesionálnímu vzhledu střechy.
📐 TECHNICKÉ PARAMETRY DOLNÍHO ZAVĚTROVÁNÍ
| Typ | Dolní zavětrování |
|---|---|
| Použití | Doplněk horního zavětrování při přesahu střechy nad 10 cm |
| Montáž | Pod horní zavětrování |
| Celková délka | 2000 mm |
| Efektivní krytí | 1900 mm |
| Výška závětrování | 175 mm |
| Síla materiálu | 0,45 / 0,50 / 0,55 / 0,60 mm |
| Povrchová úprava | Lesklý nebo matný |
| Barva | Dle vzorníku RAL |
| Prodejní jednotka | Cena za 1 ks |


