Okapní pás – pod okap se montuje na čelní desku budovy a slouží k ochraně spodní části střechy. Zabraňuje zvlhčení čelní desky a napomáhá správnému odvodu vody do okapového systému. Více
Okapní pás – pod okap se montuje na čelní desku budovy a slouží k ochraně spodní části střechy. Kromě estetické funkce zabraňuje zvlhčení čelní desky a prodlužuje její životnost.
Okapní plech zároveň pomáhá správnému odvodu vody do okapového systému a chrání konstrukci střechy před povětrnostními vlivy.
📐 TECHNICKÉ PARAMETRY OKAPNÍHO PÁSU
| Typ | Okapní pás – pod okap |
|---|---|
| Celková délka | 2000 mm |
| Efektivní krytí | 1900 mm |
| Použití | Montáž na čelní desku |
| Síla materiálu | 0,45 / 0,50 / 0,55 / 0,60 mm |
| Povrchová úprava | Lesklý nebo matný |
| Barva | Dle vzorníku RAL |
| Prodejní jednotka | Cena za 1 ks |


