Úžlabní pás – malý je střešní doplněk určený pro spojení dvou střešních ploch – tedy do místa, kde se soustřeďuje největší množství vody a sněhu. Slouží k bezpečnému odvodu vody a ochraně střechy proti zatékání. Více
Úžlabní pás – malý je střešní doplněk určený pro spojení dvou střešních ploch – tedy do místa, kde se soustřeďuje největší množství vody a sněhu. Slouží k bezpečnému odvodu vody a ochraně střechy proti zatékání.
Úžlab je možné dodatečně utěsnit samolepicími klíny, které pomáhají zabránit zafoukávání vody a sněhu a zároveň umožňují správné odvětrání.
📐 TECHNICKÉ PARAMETRY ÚŽLABNÍHO PÁSU
| Typ | Úžlabní pás |
|---|---|
| Varianta | Malý |
| Celková délka | 2000 mm |
| Efektivní krytí | 1900 mm |
| Šířka plechu (na každou stranu) | 150 mm |
| Síla materiálu | 0,45 / 0,50 / 0,55 / 0,60 mm |
| Povrchová úprava | Lesklý nebo matný |
| Barva | Dle vzorníku RAL |
| Doporučení | Možnost utěsnění samolepicími klíny (proti zafoukávání) |
| Prodejní jednotka | Cena za 1 ks |





